PURIFIED POLYMER FOAM TECHNOLOGY

Нова технологія ― нові властивості

"Ceresit WHITETEQ тепло- і звукоізоляція" істотно відрізняється від інших поліуретанових пін, які до цього часу були представлені на ринку. Зміна технології виробництва вирішила низку недоліків і сприяла досягненню унікальних властивостей продукту.

Нова дрібнопориста структура

structure
Структура звичайної поліуретанової піни являє собою випадкову комбінацію великих порожнин і пор, залежно від якості продукту та умов навколишнього середовища. Великі пори1, позначені синім і фіолетовим кольором, дуже швидко вивільняють тепло.
ТМ Ceresit встановлює нові стандарти виробництва поліуретанової піни з однорідною структурою. Піни, створені на основі унікальної технології WHITETEQ, відрізняються від своїх аналогів на молекулярному рівні. Це забезпечує у чотири рази щільнішу структуру пор полімеру на 1 см3. Червоний колір на зображенні1 доводить, що велика кількість дрібних пор утворює однорідну структуру матеріалу.
Завдяки рівномірній структурі поліуретанової піни підвищується теплова ефективність і внутрішня структурна міцність.

Молочно-білий колір ― новий критерій якості

color
Звичайні поліуретанові піни виготовляються на основі компонентів, які надають їм типового жовтуватого кольору.
Молочно-білий колір продукту "Ceresit WHITETEQ тепло- і звукоізоляція" досягається іншим способом ― ретельним очищенням, завдяки якому вилучаються будь-які зайві домішки. Тому для отримання білого кольору піни барвники не потрібні.
Особлива технологія забезпечує молочно-білий колір продукту, і це є новим критерієм його якості.

Висока стійкість до ультрафіолету

resistance
Відомо, що тривалий вплив сонячного проміння призводить до потемніння поліуретанової піни. Потемнілі шари у свою чергу стають крихкими і втрачають свої функціональні властивості.
Нова технологія WHITETEQ забезпечує у 10 разів вищу стійкість до ультрафіолетових променів. Це знижує крихкість і запобігає потемнінню поліуретанової піни, гарантуючи довговічні теплоізоляційні властивості3.
У 10 разів підвищена стійкість до ультрафіолету мінімізує ламкість і потемніння, забезпечує довготривалу й ефективну теплоізоляцію.

Інноваційна упаковка

structure structure
Якість поліуретанової піни залежить від багатьох факторів, зокрема умов навколишнього середовища чи способу використання продукту. Одним із ключових завдань компанії Henkel було знайти спосіб визначати температуру піни в балоні. Цей фактор впливає на збереження якості продукту та його ефективність. "Ceresit WHITETEQ тепло- і звукоізоляція" ― перша піна з можливістю регулювання температури всередині балона.
Сьогодні ТМ Ceresit готова представити нову інноваційну упаковку з індикатором температури WHITETEQ. Він показує, що вміст балона досягнув оптимальної температури для використання, і попереджає появою блакитної сніжинки, коли температура досягла свого мінімуму.
Індикатор температури WHITETEQ для надійної теплоізоляції

1) Зображення одержане за допомагою програми Foamscan-Software, що забезпечує сканування у форматі 2D для вивчення розмірів пор і структури поліуретанової піни.

2) Лабораторні випробування за допомогою ультрафіолету.

3) Для забезпечення надійного захисту піни на її поверхню рекомендується наносити ґрунтовку.