PURIFIED POLYMER FOAM TECHNOLOGY

Сфера застосування

Продукт "Ceresit WHITETEQ тепло- і звукоізоляція" — поліуретанова піна білого кольору, створена для вирішення наступних завдань:

where applicate

"Ceresit WHITETEQ тепло- і звукоізоляція" використовується для ізоляції віконних і дверних рам, стінових панелей, черепиці тощо.

Детальніше про застосування "Ceresit WHITETEQ тепло- і звукоізоляція" ― у цьому відео ►

Виконання робіт

Крок 1. Підготовка основ.

Основи повинні бути міцними, чистими, не забрудненими речовинами, які знижують адгезію. Поверхня може бути вологою, але не обмерзлою чи вкритою льодом. Суміжні з місцем нанесення піни ділянки слід вкрити плівкою або фольгою.

Крок 2. Перевірка температури навколишнього середовища.

Температура навколишнього середовища при нанесенні продукту повинна бути від -5 °C до +35 °C.

Крок 3. Перевірка температури балона за допомогою індикатора Whiteteq.

При зберіганні балонів із продуктом обов’язково слід забезпечити температуру від +5 °C до +30 °C. Перевірити температуру продукту можна за допомогою індикатора температури WHITETEQ, що знаходиться на передньому боці упаковки.
Якщо індикатор має синій колір, це свідчить про те, що балон та його вміст мають температуру, яка не відповідає мінімально допустимому показнику, тому слід забезпечити прогрівання балона в теплому приміщенні або у теплій воді. Після того, як температура матеріалу знаходитиметься в допустимих межах, слід ретельно струснути балон протягом 15 секунд та повторно перевірити стан індикатора через 2 хвилини. Якщо індикатор залишається синім, слід продовжити прогрівання продукту.
Якщо ж індикатор зникає, це свідчить про те, що продукт "Ceresit WHITETEQ тепло- і звукоізоляція" готовий до використання.

Крок 4. Струснути балон протягом кількох секунд.

Ретельно струсніть балон, зробивши близько 20 рухів догори та вниз.

Крок 5. Нагвинтити балон на пістолет і нанести піну.

Зніміть із балона пластикову кришку та щільно накрутіть балон на пістолет. Під час нанесення слід завжди тримати балон дном догори.